gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

“Endüstri 4.0- İşletmeler ve Toplum Üzerindeki Etkileri” Konferansı

Uşak Üniversitesi ev sahipliğinde ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) işbirliği ile “Endüstri 4.0 – İşletmeler ve Toplum Üzerindeki Etkileri” adlı konferans gerçekleştirilecek.

Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde, 7 Mart 2018 Çarşamba günü saat 14.30’da yapılacak olan konferansa konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Öztemel katılacak.

Son yıllarda gündemi meşgul eden ve 4. sanayi devrimi olarak adlandırılan “Endüstri 4.0” konusunda konferansını gerçekleştirecek olan Prof. Dr. Ercan Öztemel, yeni bir toplumsal dönüşümü tetikleyeceği düşünülen bu yaklaşımım temel bileşenleri, 3. sanayi devriminin üzerine ne tür değişikliklerin geleceğine açıklık getirecek. Dördüncü sanayi devrimine hazırlıklı olabilmek için neler yapılması gerektiği Prof. Öztemel tarafından gözden geçirilecek ve bu kapsamda toplumsal dönüşümün kendisini nasıl göstereceği açıklanacak.

08 Şubat 2018 - 21:02 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek  Ziyareti Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek Ziyareti
Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu
Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam
Çevre Yolu İle Termal Gelişecek Çevre Yolu İle Termal Gelişecek
Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak
Biletler Kombine Taraftar Tribüne Biletler Kombine Taraftar Tribüne
SON DAKİKA