porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Eşme Festivalinde | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Eşme Festivalinde

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi,bu yıl 22.’si gerçekleştirilen Uluslararası Eşme Turistik, Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’ne son gününe katıldı.

Bakan Zeybekçiy’e festivalde Uşak Valisi Salim Demir,Ak Parti Uşak Milletvekilleri Altay ve Tunç,Eşme Kaymakamı Ozan Gazel,Uşak Belediye başkanı Cahan,Eşme Belediye Başkanı Çekin ve diğer yetkililer eşlik etti.

Festivalde,stantları gezerek, kilimler hakkında bilgi alan Bakan Zeybekçi, vatandaşlarla sohbet etti.
Cumhuriyet Meydanı’nda konuşan Zeybekçi,Kilim kültürümüzde sadece bir yaygı değildir.Türk boylarının ortak bir simgesidir dedi.Ayrıca Zeybekçi,Eşmelilere, “Başbakan Binali Yıldırım’ın çok özel bir talimatı var”diyerek bir de müjde verdi.Buna göre;Kilim ve halı sekTörü bir iş dalı olacak ve çalışanlar evlerine ciddi manada ekmek götürebilecek.Sigorta hakları olacak.Bu sektör için pazar kurulacak.
Zeybekçi,Binlerce belki on binlerce kardeşimizin çalışarak üretecekleri bir programı inşallah bu yıl sonuna kadar sizlere duyuracağız.dedi.

14 Ağustos 2017 - 11:11 'de eklendi ve 207 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak’ta Okuma – Yazma Seferberliği Başladı Uşak’ta Okuma – Yazma Seferberliği Başladı
Büyük Erkekler Basketbol Turnuvası Başladı Büyük Erkekler Basketbol Turnuvası Başladı
“Tarihi Kent Uşak” Fotoğraf Sergisi “Tarihi Kent Uşak” Fotoğraf Sergisi
Çevresel Kirliliğin Önlenmesinde İdarecilere Önemli Görevler Düşmektedir Çevresel Kirliliğin Önlenmesinde İdarecilere Önemli Görevler Düşmektedir
2018 Türkiye Küçükler Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si Olan Öğrenci Ödüllendirildi 2018 Türkiye Küçükler Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si Olan Öğrenci Ödüllendirildi
Sanatçı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti Sanatçı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti
SON DAKİKA