gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Biletler Kombine Taraftar Tribüne

Muratbey Uşaksportif Genel menajeri Çağrı Solak,yazılı biraçıklama ile  Uşak halkına çağrıda bulundu. Genel menajer Çağrı Solak taraftarlar için yeni bir kampanya düzenlediğini açıkladı. Çağrı Solak; ‘ Kalan iç sahadaki 6 maçımız için özel olarak kombine bilet çıkardık. Fenerbahçe, Beşiktaş, Anadolu Efes, maçlarının da dahil olduğu hayati önemdeki 6 maç için 100 TL ödeyerek şehrimizin en büyük […]

Biletler Kombine Taraftar Tribüne
19 Şubat 2018 - 18:34 'de eklendi.

Muratbey Uşaksportif Genel menajeri Çağrı Solak,yazılı biraçıklama ile  Uşak halkına çağrıda bulundu.


Genel menajer Çağrı Solak taraftarlar için yeni bir kampanya düzenlediğini açıkladı. Çağrı Solak; ‘ Kalan iç sahadaki 6 maçımız için özel olarak kombine bilet çıkardık. Fenerbahçe, Beşiktaş, Anadolu Efes, maçlarının da dahil olduğu hayati önemdeki 6 maç için 100 TL ödeyerek şehrimizin en büyük markalarından birisi olan takımımıza Uşak halkının destek vereceğinden hiç şüphemiz yoktur. Türkiye’deki birçok şehrin gıpta ettiği Süper ligde takımımızın bulunması şehrimiz için çok büyük bir şans. Hafta sonları eşleriniz ve çocuklarınızla size büyük bir keyif yaşatan takımımıza destek vererek tribünleri dolduracağınıza inanıyorum. Kombine kartlarınızı kulüp binamızdan temin edebilirsiniz. ‘diyerek taraftarlardan destek istedi .

Ayrıca;
Kulübün NBA’in kariyerli oyuncusu C.J Watson ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.
NBA’de 600’ün üzerinde maçta forma giymiş yıldız oyuncu kariyerinde sırasıyla Golden State Warriors,Chicago Bulls, Brooklyn Nets, Indiana Pacers ve Orlando Magic formalarını giymişti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER