porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Belediyenin Hizmet Araçlarına Saldırı | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Belediyenin Hizmet Araçlarına Saldırı

Bugün her kesimin tepkisini çeken  bir haber düştü ajanslara.Belediye hizmet araçlarına tekerlerini kesmek suretiyle zarar verildiğine dair. Belediye önünde  bulunan ve belediyeye ait olan hizmet araçlarının  lastiklerinin kesildiğini fark eden  görevliler durumu polise bildirdi.Olay yerine gelen polis ekipleri , biri engelli nakil aracı olmak üzere 5 aracın 6 adet lastiği keserek zarar verildiğini belirledi. Belediyeden […]

Belediyenin Hizmet Araçlarına Saldırı
06 Aralık 2017 - 18:18 'de eklendi.

Bugün her kesimin tepkisini çeken  bir haber düştü ajanslara.Belediye hizmet araçlarına tekerlerini kesmek suretiyle zarar verildiğine dair.

Belediye önünde  bulunan ve belediyeye ait olan hizmet araçlarının  lastiklerinin kesildiğini fark eden  görevliler durumu polise bildirdi.Olay yerine gelen polis ekipleri , biri engelli nakil aracı olmak üzere 5 aracın 6 adet lastiği keserek zarar verildiğini belirledi.
Belediyeden konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada:

Eleştirebilirsiniz.
Siyasi fikirlerde ayrılabiliriz.

Fakat engelli aracına varıncaya kadar Uşak’a hizmet için alınan araçların lastikleri kesmek, ne bunu yapana artı kazandırır nede bu eylemler bizim hizmet aşkımızdan bir şeyler eksiltir.
O araçlar kamu malı ve o lastikleri kesenlere dahi hizmet etmek için varlar.
Kesilen lastikler 1 saat içinde yenilenir fakat bu zararı verenlerin insanlıkları bir ömür sorgulanır. denildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER