porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Başarılı Sporcular Vali Salim Demir Tarafından Ödüllendirildi | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Başarılı Sporcular Vali Salim Demir Tarafından Ödüllendirildi

Ulusal ve uluslararası müsabakalarda Uşak’ı ve ülkemizi temsil ederek dereceye giren 37 sporcu için ödül töreni düzenlendi.   Gençlik Merkezinde düzenlenen ödül töreni Vali Salim Demir, Milletvekili Mehmet Altay, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, daire müdürleri, sporcular ve aileleri katıldı. Ödül töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan dağıtılan […]

Başarılı Sporcular Vali Salim Demir Tarafından Ödüllendirildi
21 Ekim 2017 - 21:36 'de eklendi.
Ulusal ve uluslararası müsabakalarda Uşak’ı ve ülkemizi temsil ederek dereceye giren 37 sporcu için ödül töreni düzenlendi.
 
Gençlik Merkezinde düzenlenen ödül töreni Vali Salim Demir, Milletvekili Mehmet Altay, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, daire müdürleri, sporcular ve aileleri katıldı.
Ödül töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan dağıtılan ödüllerin sporcuların emeklerinin karşılığı olmadığını amaçlarının sporcuların gönüllerini kazanmak olduğunu ifade etti.
Törende konuşan Vali Demir ise gençlerin enerjilerini faydalı işlerde harcamaları gerektiğini dile getirerek, gençleri ve çocukları her türlü olumsuzluklardan ve bağımlılıklardan kurtarmak ve geleceğe hazırlamak için spora ihtiyacın olduğunu kaydetti.
Her gencin ve çocuğun en az bir spor dalıyla uğraşması gerektiğine dikkat çeken Vali Demir, “Eğer biz geçlerimizi sporla, müzikle ve sosyal faaliyetlerle dolu dolu yaşatırsak onları bütün olumsuzluklardan koruyacağımıza inanıyoruz. Mutlaka her çocuğumuzun her gencimizin en az bir spor dalında başarıyla kendini temsil etmesini, göstermesini sağlamamız gerekiyor. Değerli sporcu gençlerimizi elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ediyor; onların bu başarıları kazanmasında katkı sağlayan ailelerine ve antrenörlerine Uşaklılar adına teşekkür ediyorum” dedi.
Sporun toplumda yaşayan bütün bireyler için gerekli olduğuna dikkat çeken Vali Demir konuşmasına şöyle devam etti, “Spor bütün bireyler için gerekli ve olmazsa olmaz bir konu. Yaklaşık üç aydır Uşak Valisi olarak görev yapıyorum, bu salonda yaklaşık dört toplantıda Uşaklılarla beraber olduk ve bu toplantılardan üç tanesi de sporla ilgiliydi. Bir tanesi de 15 Temmuz ile ilgili geçlik programıydı. Dolayısıyla artık devletimiz her konuda olduğu gibi spor konusunda da sporcularımıza ve ailelerine destek vermeye devam ediyor. Spor bir başka amaçla da yapılması lazım, çünkü insanlar toplum halinde yaşarlar birbirleriyle iletişim kurmaları gerekiyor. Bu iletişimi de en güzel sağlayan dillerden bir tanesi de spor dili oluyor.  Spor yapan insanlar aslında en iyi kaynaşan en iyi anlaşan insanlar haline geliyorlar” dedi.
Konuşmaların ardından başarılı sporculara ödülleri Vali Salim Demir ve protokol üyeleri tarafından verildi.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER