gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Bakan Arslan AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’ne Katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Uşak’a gelerek şehirdeki yatırımları inceledi. Arslan daha sonra AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’ne katıldı. Bakan Arslan AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’nin ardından, Uşak Valiliği’ne ve ardından da Uşak Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile sohbet eden Bakan Arslan, kongrede sunumu […]

Bakan Arslan AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’ne Katıldı
13 Kasım 2017 - 19:48 'de eklendi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Uşak’a gelerek şehirdeki yatırımları inceledi. Arslan daha sonra AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’ne katıldı.

Bakan Arslan AK Parti Uşak 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi’nin ardından, Uşak Valiliği’ne ve ardından da Uşak Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile sohbet eden Bakan Arslan, kongrede sunumu yapılan Uşak Belediyesine ait hizmetlerin anlatıldığı tanıtım filmini anımsatarak, “Az önce Merkez İlçemizin 6. Olağan Kongresi vardı. Orada da Sayın Başkanımızın yaptığı çalışmalar yaklaşık 5 buçuk dakikalık bir video olarak gösterildi ama eminim ki orada projeler sadece ana hatlarıyla gösterildi. Gerçekten memnuniyetle görüyoruz ki AK Parti’de vatandaşa dokunmak, vatandaşa hizmet etmek adına Belediyecilik çok çok önemli. O nedenle sizi tebrik ediyorum. Çok güzel çalışmalar yapılıyor.” açıklamalarında bulundu. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ BAKANDAN ONAY ALDI Şehirdeki diğer tüm kurumlarla birliktelik içerisinde hareket edildiğini ve bunun hizmette büyük bir önem arz ettiğini ifade eden Bakan Arslan, Toplu Konut İdaresi ile birlikte yapılan Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi’ne değindi. Arslan, “Gerçekten çok güzel olmuş. Yatay mimarinin kullanılması şehre nefes aldırır bir görüntü oluşturmuş. Yine bu çalışmanın vatandaşlar tarafından onay görmesi de oldukça önemli ve bu nedenle Uşaklıları da kendi projelerine sahip çıkmaları nedeniyle tebrik ediyoruz.” açıklamalarında bulundu. Bakanlığa bağlı kurumların belediye ile yaptığı iş birliğine de değinen Arslan, sonuçların memnuniyet uyandırdığını, vatandaşın hayatını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapıldığını aktardı. Türkiye’nin Avrupa ile Asya arasında ulaştırma koridoru olduğunu kaydeden Arslan, “Bu anlamda yaptığımız büyük projeler, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Uşak’taki bölünmüş yollar dahil, uluslar arası ulaşımın bir parçası. Bu aynı zamanda buralara önemli yatırımların gelmesi, ticaretin hareketlenmesi için de önemli. Uşak’ın vizyonunu yüksek tutması gerekiyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Nurullah Cahan ise, Uşak’ta önemli projelerin hayat bulduğunu, kentin her anlamda değer kazandığını ve Bakanlık bünyesindeki kurumlarla ortak ve önemli yatırımların gerçekleştirildiğini aktardı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER