gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Art Arda Mağlubiyetler İstifa Getirdi

Muratbey Uşak Basketbol takımı başantrenörü Ozan Bulkaz istifa etti. Alınan kötü sonuçlar ,art arda yenilgiler doğrultusunda Koç Ozan Bulkaz, bugün yönetime istifasını sundu. Bulkaz, yaptığı açıklamada ; “Kariyerimi verdiğim Uşak’a veda ediyorum. En ufak bir kırgınlığım yok. Bu sezon bugüne kadarki en iyi yönetimlerden biriyle çalıştım. Kendilerine ve belediye başkanımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. […]

Art Arda Mağlubiyetler İstifa Getirdi
18 Aralık 2017 - 22:12 'de eklendi.

Muratbey Uşak Basketbol takımı başantrenörü Ozan Bulkaz istifa etti.

Alınan kötü sonuçlar ,art arda yenilgiler doğrultusunda Koç Ozan Bulkaz, bugün yönetime istifasını sundu.

Bulkaz, yaptığı açıklamada ;

“Kariyerimi verdiğim Uşak’a veda ediyorum. En ufak bir kırgınlığım yok. Bu sezon bugüne kadarki en iyi yönetimlerden biriyle çalıştım. Kendilerine ve belediye başkanımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Hem kulübü hem kendi önümü açmak için doğru bir karar aldığıma inanıyorum. Burası benim memleketim. Kulübün ilk gününden itibaren içindeyim. Amatörlükten alıp Avrupa Kupası’na kadar gittik, yıllardır da çok zor bir lig olan BSL’de oynuyoruz. Fotoğrafın geneline baktığımda iyi iş yaptığımızı ve kente basketbol heyecanını getirdiğimizi düşünüyorum. Herşeyin sonu var. Ben buranın çocuğuyum ve her zaman Uşak’ın destekçisi olacağım.

Birlikte çalıştığım başta genel menajer Fatihhan Erdoğan’a, bütün oyunculara, staffa, herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

www.gazeteusak.com olarak sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER