gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

*banner2

Antep’te Düğün Evini Cenaze Evine Dödürdüler

Terör hain ve acımasız yüzünü yine gösterdi. Gaziantep  Şahinbey’de düğün törenine canlı bomba saldırısı yapıldı. Canlı bombanın 12-14 yaşlarında olduğu tahmin edilen saldırıda,51 vatandaş hayatını kaybetti,16′ sı ağır olmak üzere 69 vatandaş yaralandı. İnsanların mutluluğunu hazmedemeyen terör,yuva kurmak  ve bu kuruluşa şahit olmak isteyenleri vurdu.Savaş alanına dönen Şahinbey’e bağlı Akdere Mahallesi’ndeki terör saldırısıyla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. Patlama […]

21 Ağustos 2016 - 20:36 'de eklendi ve 257 kez görüntülendi.
Antep’te Düğün Evini Cenaze Evine Dödürdüler

Terör hain ve acımasız yüzünü yine gösterdi. Gaziantep  Şahinbey’de düğün törenine canlı bomba saldırısı yapıldı.

diyarbakir

Canlı bombanın 12-14 yaşlarında olduğu tahmin edilen saldırıda,51 vatandaş hayatını kaybetti,16′ sı ağır olmak üzere 69 vatandaş yaralandı.

İnsanların mutluluğunu hazmedemeyen terör,yuva kurmak  ve bu kuruluşa şahit olmak isteyenleri vurdu.Savaş alanına dönen Şahinbey’e bağlı Akdere Mahallesi’ndeki terör saldırısıyla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. Patlama nedeniyle çevredeki çok sayıda ev ve iş yerinde hasar oluştu.

Polis ekipleri,,olayın gerçekleştiği sokak ve çevresinde incelemelerini titizlikle yürütürken , hasar kayıtlarına başladılar.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER