gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

ALPEREN OCAKLARI’NDAN HDP OPERASYONLARINA DESTEK

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı yaptığı açıklaması ile ;Hdp’ye yapılan operasyonlarda hükümetin yayında olduklarını bildirdi ve  “Bütün varlığımızla devletimizin yanındayız”dedi.Açıklamada; Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini, ülkemizi kıskaca almak isteyen, terör örgütlerini destekleyen, iç ve dış güçlerin hain planlarına çanak tutanlara karşı büyük bir mücadele verildiğini görüyoruz. “Devletimizin yapmış olduğu operasyonları ve PKK sevicisi HDP’li milletvekillerine […]

ALPEREN OCAKLARI’NDAN HDP OPERASYONLARINA DESTEK
06 Kasım 2016 - 8:30 'de eklendi.

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı yaptığı açıklaması ile ;Hdp’ye yapılan operasyonlarda hükümetin yayında olduklarını bildirdi ve  “Bütün varlığımızla devletimizin yanındayız”dedi.Açıklamada;

alperen

Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini, ülkemizi kıskaca almak isteyen, terör örgütlerini destekleyen, iç ve dış güçlerin hain planlarına çanak tutanlara karşı büyük bir mücadele verildiğini görüyoruz. “Devletimizin yapmış olduğu operasyonları ve PKK sevicisi HDP’li milletvekillerine dokunulmasını sonuna kadar destekliyoruz. Devletimizin bölünmez bütünlüğüne kast eden bu hainlerin Gazi Meclisimizde hiçbir şekilde yeri yoktur. PKK’nın borazanlığını, yandaşlığını yapanlar, dağdan gelip Gazi meclisimize girenler hesap vermelidir. Ülkemizin bütünlüğüne ve insanlarımızın istikbaline göz dikmiş bulunan katil Asala çırağı PKK Ülkemiz üzerindeki kirli emellerini asla hedefe ulaştıramayacaktır. “Biz devletimizin her karış toprağı ve her ferdiyle bir bütünüz ve bu bütünlüğümüz Allah’ın izniyle ilelebet sürecektir. Bizim için devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü tartışma konusu yapılamayacak vazgeçilmez bir durumdur. Bizi ayırmayı amaçlayan her teşebbüs karşısında irademizi ortaya koyacak ve mücadele edeceğiz. FETÖ’sü, PKK’sı, YPG’si, DEAŞ’ı hiç fark etmez. Devletimizin sonuna kadar yanındayız. Bizler burada vatanının, bayrağının milletinin birer neferi olarak durmaktayız. Bugüne kadar vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını veren aziz şehitlerimize rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Ayrıca Münih Alperen Ocakları’mıza Pkk’lılar tarafından kahpece bir saldırı düzenlenmiştir. Münih Alperen Ocakları’mıza alperenlerimize geçmiş olsun diyoruz. Devletimizin vatanımıza, kardeşliğimize, birliğimize göz diken bu hainlere bir olarak, diri olarak gereken cevabı vereceğinden şüphemiz yoktur. Biz doğru bildiğimiz yolda, doğru adımlarla ilerliyoruz. Biz her zaman devletimizin yanında olduk. Bundan da hiçbir zaman taviz vermeyeceğiz . Ebedi Şehit Liderimiz Bilge Alperen Muhsin Yazıcıoğlu’nun da dediği gibi “Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. dik duracağız, doğru gideceğiz…”

Bizler itidalliyiz. Herkesin sağduyulu ve itidalli olması gerektiğini, devletine ve hukuka güvenmesini, boş spekülatif olaylara itibar edilmemesini rica ediyoruz.

Bütün varlığımızla devletimizin yanındayız. Biz Alperenlerin varlığı Türk İslam âleminin mevcudiyetine armağan olsun.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER