gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Ak Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç’un Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç,Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Tunç mesajında, Saygıdeğer Hemşehrilerim, Kıymetli dostlarım, Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dilerim. Zor günlerden geçiyoruz. Rabbim bizlere sabır ve metanet versin. Gerek ülkemizin, gerekse içinde bulunduğumuz coğrafyamızın ve […]

Ak Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç’un Kurban Bayramı Mesajı
11 Eylül 2016 - 4:37 'de eklendi.

Ak Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç,Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

alimtunc

Tunç mesajında,

Saygıdeğer Hemşehrilerim, Kıymetli dostlarım, Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dilerim.

Zor günlerden geçiyoruz. Rabbim bizlere sabır ve metanet versin.

Gerek ülkemizin, gerekse içinde bulunduğumuz coğrafyamızın ve İslam Alemi’nin dayanışma ve birliğe en fazla ihtiyaç duyduğu tarihi dönüm noktalarını hep birlikte yaşıyoruz.

Daha dün “15 Temmuz işgal girişimi”ni atlatan ülkemiz, “Türk Ordusu yok oldu, dağıldı” yaygaralarının ortaya saçıldığı bir anda Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın, ‘Savunmada değil taarruzda olacağız’ direktifiyle güney sınırlarımızı güven altına aldı ve Türkmen kardeşlerimize kol kanat oldu, mazlumların güvencesi olduğunu bir kez daha tüm dünyaya gösterdi.

18 ülkenin 2 yılda temizleyemediği bir örgütü 2 haftada temizledi.

Zor günlerden geçiyoruz. Allâh (cc) yardımcımız olsun. Savaş baronlarının, üst aklın tüm örgütleri aynı anda ülkemize saldırıyor. Ama biz yılmayacağız, direneceğiz, dayanacağız ve kazanacağız.

Fetö, pkk, daeş… ve daha onlarcası… Teker teker değil hep beraber saldırıyorlar. Ne demişti Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; “Teker teker değil, hepiniz birlikte gelin.”

Biz de diyoruz ki; “Gelin, gelin de hepinizi o hendeklere hep beraber gömelim.”

Onların unuttukları bir şey var: “Lâ tahzen innallâhe meanâ…” “Üzülme Allâh (cc) bizimle beraberdir.”

Bize düşen en büyük görev aynı bir Temmuz gecesinde olduğu gibi “Çanakkale Ruhu”nu hep diri tutmaktır. Biz, biriz beraberiz.

Biz birlikte Türkiye’yiz.

Gönül isterdi ki, bu bayramı daha bir coşkuyla, daha bir heyecanla kutlayalım. Ama yeise kapılmayacağız, Aziz şehitlerimizin hatırına coşkumuzu ve vatan aşkımızı hiç kaybetmeyeceğiz.

Bu Mübarek Bayram gününde Şehitlerimize Allâh’tan (cc) Rahmet; gazilerimize de acil şifalar dilerim.

Unutmayalım; Bayram, paylaştıkça anlam kazanır. Bayramlar bunun için vardır; zenginin yoksul ve yetimleri sevindirmesi için bir fırsattır.

Hayırlı Bayramlar.

Dr.Alim TUNÇ | AK Parti Uşak Milletvekili

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER