gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

15 Temmuz Milli İrade Sergisi

Uşak Ak Parti İl Teşkilatı 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimi ile ilgili Tiritoğlu Parkı’nda bir resim sergisi açtı ve basın açıklaması yaptı. Fotoğraf sergisinin açılışına AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarının mensupları katıldılar. Ak Parti Uşak il Başkanı Servet […]

15 Temmuz Milli İrade Sergisi
07 Eylül 2016 - 20:50 'de eklendi.

Uşak Ak Parti İl Teşkilatı 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimi ile ilgili Tiritoğlu Parkı’nda bir resim sergisi açtı ve basın açıklaması yaptı.

15-temmuz

Fotoğraf sergisinin açılışına AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarının mensupları katıldılar.

Ak Parti Uşak il Başkanı Servet Kuş;Yaşadığımız hain kalkışmayı asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.Türk Milleti 15  Temmuz darbe girişimi gibi dünya tarihinde görülmemiş bir hainliği de bertaraf etmesini bilmiştir.dedi.

Kuş’tan sonra konuşan Milletvekili Mehmet Altay ise:Türk Milleti 15 Temmuz’da büyük bir feraset göstermiştir.15 Temmuz’da yüce milletimiz iradesine sahip çıkmıştır. Bunu tanklardan, helikopterlerden yağan mermilere vücutlarını siper ederek yapmış ve bu ülkeyi, milli iradeyi terör örgütlerine teslim etmeyeceğini ortaya koymuştur.dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER